Peeling kawitacyjny w gabinecie kosmetycznym w Mielcu

Peeling kawitacyjny to bardzo łagodna forma oczyszczania skóry, jednak o wiele bardziej skuteczna niż domowe maseczki. Zabieg ten wykonuje każdy salon kosmetyczny w Mielcu [klik➩swiaturody.com>Mielec]. Aby znaleźć kosmetyczkę wykonującą peeling kawitacyjny w tym mieście wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: "kosmetyczka Mielec".

Efekty

Peeling skutecznie usuwa martwy naskórek i powoduje zahamowanie namnażania się bakterii. Dzięki temu cera staje się jasna, promienista i wypoczęta. Jest też znacznie zdrowsza, wszystkie kremy i maseczki zastosowane po peelingu lepiej się wchłaniają, a substancje w nich zawarte docierają w głębsze warstwy skóry i ich działanie jest skuteczniejsze.

Dla kogo jest polecany?

Peeling jest polecany dla każdego rodzaju skóry. Mogą go stosować osoby z bardzo delikatną cerą i trądzikiem różowatym, gdyż jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień. Osoby z cerą tłustą i licznymi wągrami i zaskórnikami będą szczególnie zadowolone z efektu, gdyż peeling jest jedną z niewielu metod pozwalających na zmniejszenie ich widoczności. Natomiast osobom ze skórą przesuszoną pozwoli na redukcję drobnych zmarszczek i odzyskanie blasku.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy etap peelingu to zmycie makijażu i oczyszczenie twarzy specjalnym żelem dostosowanym do rodzaju skóry. Następnie kosmetyczka nakłada na skórę specjalne serum i rozpoczyna właściwe oczyszczanie, które polega na przykładaniu specjalnego urządzenia, które emituje fale ultradźwiękowe. Przyrząd ten ma kształt szpatułki. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ale może wywołać uczucie lekkiego łaskotania lub szczypania. Fale ultradźwiękowe pozwalają na rozbicie i usunięcie zrogowaciałego naskórka. Skóra po peelingu łatwo wchłania substancje odżywcze, dlatego po zabiegu polecane jest zastosowanie odpowiedniej maseczki odżywczej dostosowane do rodzaju skóry.

Częstotliwość zabiegów

Cera normalna nie wymaga tak częstego oczyszczania jak cera problematyczna. Zabieg można wykonywać raz na 2-3 miesiące. Natomiast przy problemach ze zmarszczkami lub przebarwieniami peeling powinno się wykonywać w serii 6-8 zabiegów w dwutygodniowych odstępach, a później raz na 1-2 miesiące w celu podtrzymania osiągniętych efektów. Należy pamiętać, że po zabiegu nie można wystawiać skóry na działanie ostrego słońca i należy przez jakiś czas używać kremów z wysokim filtrem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>