Zdbaj o urodę zimą u kosmetyczki w Bielsku-Białej

Zima to wyjątkowy trudny czas dla naszej skóry. Suche i zimne powietrze oraz mniejsze promieniowe słoneczne nie wpływają dobrze na wygląd naszej cery. Z drugiej jednak strony to właśnie zimą warto wykonać niektóre zabiegi kosmetyczne. Jak radzi kosmetyczka z Bielska-Białej to w tym okresie najbezpieczniej jest wykonać zabiegi laserowe oraz kuracje złuszczające. Niskie temperatury sprzyjają gojeniu się ran, a brak nadmiernej ekspozycji na promieniowe słoneczne pozwala uniknąć przebarwień i obrzęków. 

Prawdziwym hitem wśród metod usuwania zbędnych włosków w ostatnich latach jest depilacja laserowa. Kobiety, które mają już dość bolesnej depilacji woskiem czy uciążliwego usuwania włosków zwykłą golarką powinny zdecydować się na depilację laserem. Każdy niemal profesjonalny salon kosmetyczny oferuje tego typu zabieg wyłącznie na skórę, która nie była wystawiana na nadmierną ekspozycję słoneczną. W trakcie zabiegu mieszki włosowe niszczone są przy pomocy wiązki lasera. By zabieg przyniósł spodziewane rezultaty powinien zostać powtórzony w co najmniej kilku seriach. Lekarze zalecają by po tym okresie nie wstawiać skórę na działanie promieni słonecznych. Mogłoby bowiem dojść do podrażnienia skóry. Dlatego też, gdy zimą zakrywamy całe ciało jest to najlepszy okres na wykonanie tego zabiegu. 

Kobiety, które borykają się z problemem przebarwień, płytkich blizn oraz zmarszczek zimą powinny skorzystać z peelingu chemicznego. Najczęściej do jego wykonania stosuje się preparaty na bazie kwasu glikolowego (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_glikolowy), migdałowego bądź salicylowego. Zabieg trwa co najmniej kilka dni. Przez ten czas związki zawarte w nałożonym preparacie skutecznie złuszczają martwy naskórek. W ten sposób zmarszczki ulegają spłyceniu a skóra odzyskuje swój wcześniejszy blask. Alternatywą dla peelingu chemicznego jest peeling mechaniczny. Za pomocą specjalnego urządzenia z kryształkami diamentu ściera się martwy naskórek. Skóra dzięki temu ma lepszy koloryt, jest bardziej naprężona. W trakcie zabiegu starciu ulega nie tylko naskórek ale też głębsze warstwy skóry. Spłyceniu ulegają zmarszczki. Zimą warto wykonywać zabiegi w salonach kosmetycznych w Bielsku-Białej (swiaturody.com/bielsko-biala,kosmetyczka,9.html) z zastosowaniem laserów, zarówno na twarz jak i na całe ciało. Gabinet w tym mieście cieszą się niesłabnącą popularnością, dbają o miłą atmosferę i dobrą obsługę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>