Wirtualne biuro – najtańszy sposób prowadzenia działalności gospodarczej

wirtualne biuro warszawa wola

Wysokie koszty prowadzenia własnej firmy skutecznie zniechęcają do realizacji zawodowych planów. Wynajem powierzchni biurowej, obsługa korespondencji, prowadzenie księgowości, obowiązkowe składki do ZUS i rozliczenia z US, to tylko niektóre z niezbędnych wydatków jakie muszą ponosić prowadzący działalność gospodarczą. Czy istnieje tańsza alternatywa dla przedsiębiorców? Dowiedz się, czym jest wirtualne biuro i wybierz rozwiązanie, które pozwala znacznie zredukować koszty prowadzenia biznesu. 

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to odpowiedź na zmieniające się potrzeby przedsiębiorców i rozwój nowoczesnych technologii. Prowadzenie większości działań biznesowych i marketingowych w internecie sprawiło, że coraz więcej osób prowadząc firmę nie ma potrzeby osobistych kontaktów z klientami. W takim przypadku wynajem powierzchni biurowej jest zbędnym wydatkiem, biorąc pod uwagę ceny lokali biurowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź czy Gdańsk. W świetle polskich przepisów prawnych każda firma musi posiadać adres siedziby do rejestracji w US, ZUS, GUS, korespondencji i celów marketingowych. Rozwiązaniem na ten problem przynosi m.in. Wola-Office.pl czyli wirtualne biuro Warszawa Wola. Na czym polega usługa e-biura? Najprościej mówiąc, na wynajmie adresu siedziby firmy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu powierzchni biurowej i wyposażenia lokalu. Jak w praktyce działa wirtualny adres? Przedsiębiorca podpisuje umowę i może korzystać z wynajmowanego adresu, najczęściej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, podczas procesu rejestracji działalności gospodarczej, do korespondencji firmowej czy działań promocyjnych. 

Jakie korzyści daje wirtualny adres?

E-biuro to sprawdzone na całym świecie rozwiązanie, z którego korzystają początkujący przedsiębiorcy, a także firmy z ugruntowaną pozycją na rynku. Wirtualny adres na Woli to przede wszystkim znacznie niższe koszty prowadzenia działalności. Koszt wynajmu powierzchni biurowej w Warszawie i okolicach waha się od 15 do 24 EUR za metr kwadratowy, usługa wynajmu adresu do rejestracji wraz z obsługą korespondencji przychodzącej wynosi mniej niż 100 zł netto miesięcznie. Przykładowo, Wola-Office.pl – wirtualny adres na Woli oferuje swoim klientom wynajem adresu w prestiżowej lokalizacji oraz przyjmowanie przesyłek zwykłych, poleconych i kurierskich już od 89 zł netto miesięcznie. Wirtualny adres na Woli to także możliwość pozyskiwania klientów z lokalnego rynku, budowania zaufania klientów, a także wyższa pozycja firmy w wyszukiwarkach internetowych i korzystne interpretacje podatkowe.Okazuje się, że wirtualny adres to znacznie tańsze rozwiązanie niż rejestracja firmy pod adresem zamieszkania, ze względu na konieczność płacenia wyższego podatku od nieruchomości. Wirtualne biura oferuje również szereg usług dodatkowych, które pozwalają prowadzić własny biznes tanio i profesjonalnie.

Przeczytaj również:  Prawo o aktach stanu cywilnego. Ważne informacje

Biuro wirtualne – usługi dodatkowe

Biuro wirtualne pozwala znacznie zredukować koszty prowadzenia działalności gospodarczej umożliwiając korzystanie z adresu do rejestracji w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli, ale także oferując atrakcyjne pakiety usług dla firm. Klienci wirtualnego biura mogą zdecydować się na usługi księgowe, pełną obsługę korespondencji, doradztwo podatkowe, obsługę prawną czy pomoc w rejestracji spółki w atrakcyjnej cenie. Wirtualne biuro na Woli oferuje tanie pakiety usług z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji firmy. Pakiety e-biura to idealne połączenie usług na najwyższym poziomie z najniższą ceną na rynku. 

Wirtualne biuro to najlepsza alternatywa dla początkujących przedsiębiorców, freelancerów, startupów, a także spółek i innych podmiotów gospodarczych, którym zależy na obniżeniu kosztów prowadzenia działalności. Prestiżowa lokalizacja, szeroki wybór usług dla firm i niska cena to doskonały wybór dla nowoczesnych przedsiębiorców, poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla swojego biznesu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top