Dlaczego seksafery polityków wzbudzają zainteresowanie?

Dlaczego seksafery polityków wzbudzają zainteresowanie?

Polityka w gruncie rzeczy, nie tak do końca jest głównym obszarem naszych zainteresowań. Zwykle unikamy jej jak ognia, twierdząc, że politycy jedynie grają w brudną grę i skutecznie trwonią pieniądze podatników. Niemniej jednak bardzo często zdarza się, że tematy polityczne nie schodzą nam z ust, a w szczególności, gdy chodzi o seks aferę polityka. Dlaczego nas to tak interesuje?

Politycy a stereotyp przykładnego obywatela

Nie da się ukryć, że polityka to niezwykle skomplikowana i bardzo zawiła dziedzina, którą bardzo ciężko jest nam zrozumieć. Zwykle staramy się omijać ją szerokim łukiem. Niemniej jednak w naszym społeczeństwie został wykreowany dość pozytywny obraz polityków, a co więcej można powiedzieć, że stereotyp ten mocno zakorzenił się w przekonaniach dosłownie każdego z nas. Otóż okazuje się, że politycy są przykładem idealnych obywateli. Zwykle w ich otoczeniu przebywają same znane i szanowane osobistości, a co więcej każdy polityk jest dla obywateli przykładem praworządności i dbania o dobro kraju. Dodatkowo nie można zapomnieć o tym, że politycy co niedziele wiernie uczestniczą we mszy świętej, a także dość intensywnie i regularnie wspierają wszelkie organizacje społeczne i charytatywne. Przekazują spore sumy swoich pieniędzy na domy dziecka, czy schroniska dla osób bezdomnych. Dopełnieniem tego przykładnego obywatela, który jest wręcz idealny, jest wspierająca i kochająca się rodzina. Żona, która zajmuje się domem, a także dzieci, które są prymusami w szkole. Nic więc dziwnego, że taki obraz polityków sprawia, iż wyglądają oni na obywateli, na których honorze nie ma żadnej, nawet najmniejszej skazy, a co więcej, żyją oni zgodnie z zasadami i przykazaniami kościelnymi. Politycy jednak nie są tacy „święci” na jakich się kreują i już wielokrotnie mogliśmy się o tym przekonać. Oczywistym jest fakt, że każdy z nich będzie skrzętnie ukrywał swoje prawdziwe „ja” co jest wynikiem tego, że praktycznie na każdym kroku politykom towarzyszy gromada kamer i reporterów. Wówczas muszą oni dbać o swój nieskazitelny wizerunek, który jednak jest wykreowany tylko i wyłącznie na potrzeby medialne. W rzeczywistości okazuje się, że mają oni wiele za przysłowiowym kołnierzem, jednak rzadko kiedy dziennikarze i fotoreporterzy mają okazję te brudy wyprać w świetle publiczności. Jednym słowem można powiedzieć, że kamuflaż polityków jest niezwykle skuteczną maską, pod którą ukrywają oni swoje różnorodne wyskoki, w ten sposób, by pod żadnym pozorem nie ujrzały one światła dziennego.

Przeczytaj również:  Ile zarabia poseł na Sejm

Seks afery polityków- dlaczego nas interesują?

Seks afery polityków to można powiedzieć przysłowiowy temat rzeka, który zwykle wciąga nas bez reszty. Dlaczego tak się dzieje? Otóż jak można dowiedzieć się z portalu https://sekspedia.pl, uwielbiamy odkrywać to, co nie zostało jeszcze odkryte i mówić o tym, co nie zostało jeszcze powiedziane. Seks afery polityków, to wcale nie jest niecodzienne i zaskakujące zjawisko. Okazuje się, że na obrazie idealnej i przykładnej rodziny, można znaleźć pełno skaz, rys i rozdrapanych ran, których żony polityków z pewnością przez długie lata nie będą wstanie zagoić. Można powiedzieć, że większość z tych „przykładnych obywateli” ceni sobie możliwości prowadzenia podwójnego życia. Wbrew pozorom politykom nie są obce skoki w bok, a z racji tego, że raczej nie darzymy ich większa sympatią, takie seks afery stają się dla nas niezwykle ekscytujące. Wówczas możemy udowodnić sobie, że nasze podejrzenia co do tego, że politycy raczej nie grają czysto się sprawdziły. Niemniej jednak doceniamy również rzetelną pracę dziennikarzy i fotoreporterów, którzy wiele ryzykują, a także poświęcają czas na to, by te seks afery polityków ujrzały w końcu światło dzienne. Możemy więc śmiało stwierdzić, że takie seks afery u polityków sprawiają, że poniekąd czujemy się znacznie lepiej i wiemy, że nie istnieje coś takiego jak medialnie wykreowany, wizerunek idealnego obywatela, który powinien być dla nas wzorem oraz przykładem. To właśnie dlatego, tak się w nie angażujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top